Щоб уникнути ризику потрапити у ДТП за умови погіршення погодних умов, Державтоінспекція рекомендує водіям бути уважними при проїзді пішохідних переходів.

За інформацією Гідрометцентру, 9-10 лютого у столиці очікується температура повітря від -2 до +4 градусів.

Також можливі опади у вигляді мокрого снігу з дощем, місцями сильні опади. Це може призвести до появи ожеледі і безумовно ускладнить рух транспорту та пішоходів, повідомили у прес-службі столичної ДАІ.

Необхідно своєчасно перевіряти технічний стан свого транспортного засобу, а також не залишати автомобілі там, де це може заважати нормальному руху транспорту.

Державтоінспекція міста звертає увагу водіїв на особливості керування транспортними засобами в умовах туману, дощу, снігу і т.д.

У зв'язку з цим столична ДАІ закликає водіїв бути уважними та обережними за кермом, дотримуватися швидкісного режиму, безпечної дистанції, правил маневрування, а в умовах недостатньої видимості рухатися з включеним ближнім світлом фар або протитуманними фарами. Доцільно також відмовитися від ризикованих маневрів, які при несприятливих погодних умовах можуть призвести до втрати контролю над автомобілем.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

161