Суд відсторонив мера Мелітополя Сергія Вальтера від посади на період проведення кримінального провадження і визначив підозрюваному у посадових злочинах міському голові запобіжний захід у вигляді застави в 1,5 млн грн.

Відповідне рішення ухвалив учора ввечері суд Орджонікідзевського району Запоріжжя, у якому розглядалося питання про обрання запобіжного заходу для мера.

При невнесенні застави протягом 5 днів запобіжний захід у вигляді застави буде автоматично замінений на утримання під вартою.

«Прокуратура подала клопотання про обрання запобіжного заходу у вигляді утримання під вартою і відсторонення мера від посади на період кримінального провадження. І суд врахував його при винесенні рішення.

Відповідно до положень нового КПК, прийнято рішення про обрання даній посадовій особі, враховуючи тяжкість злочинів, у вчиненні яких підозрюється чиновник, запобіжного заходу у вигляді застави у розмірі 1,5 млн грн., при несплаті якої протягом 5 днів автоматично вступає в силу запобіжний захід у вигляді утримання під вартою і відсторонення його на період проведення провадження від посади», - повідомили у суді, передає «УНІАН».

Крім того, у суді повідомили, що питання про обрання запобіжного заходу для заступника мера Мелітополя, який також підозрюється у скоєнні низки посадових злочинів, призначене до розгляду на понеділок, 11 лютого.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

249