Сьогодні, 8 лютого, у Києві відбулося 23-е засідання Консультаційного комітету Президентів України та Республіки Польща (ККП), на якому головували уповноважений Президента України у ККП, глава Адміністрації Президента України Сергій Льовочкін і відповідний уповноважений Президента Республіки Польща, керівник Канцелярії Президента Республіки Польща Яцек Міхаловський, повідомляє прес-служба Глави держави.

Учасники засідання детально обговорили актуальні питання українсько-польського співробітництва у політичній, економічній, гуманітарній та інших сферах, приділивши першочергову увагу реалізації попередніх домовленостей, досягнутих президентами України і Польщі Віктором Януковичем і Броніславом Коморовським.

За результатами засідання було практично завершене узгодження проекту Програми стратегічного партнерства між Україною і Польщею на 2013-2015 роки, яку планується винести на підписання главами держав найближчим часом.

З польською стороною був опрацьований план двосторонніх політичних контактів на поточний рік і графік візитів на вищому рівні. Уповноважені президентів обговорили питання підготовки запланованого на початок третьої декади лютого робочого візиту Президента України Віктора Януковича до Польщі, у рамках якого в місті Вісла має відбутися зустріч Глави держави з президентом Польщі Броніславом Коморовським та президентом Словаччини Іваном Гашпаровичем.

У ході засідання особливу увагу було приділено тематиці українсько-польської взаємодії у питаннях європейської інтеграції України, насамперед, у контексті підготовки чергового саміту Україна - ЄС та укладення Угоди про асоціацію з Європейським Союзом.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

480