Дніпропетровськ закупив у Німеччині 30 трамвайних вагонів вартістю 15 млн грн. Про це повідомив сьогодні на прес-конференції директор департаменту транспорту та зв'язку Дніпропетровської міської ради Валентин Мовчан.
За його словами, на цьому тижні прибули перші 16 вагонів, решта 14 надійдуть у березні.

«Після проходження митних процедур сьогодні вночі почалося розвантаження трамвайних вагонів. Зараз на територію вагоноремонтних майстерень комунального підприємства «Дніпропетровський електротранспорт» доставлені перші шість вагонів, решта прибудуть до кінця дня. Перед фахівцями вагоноремонтних майстерень стоїть завдання переобладнати кожен трамвайний вагон на необхідну ширину колії, оскільки у Європі колія вужча, ніж в Україні», - зазначив Мовчан.

Закуплені вагони чеського виробництва 1988-1991 років раніше експлуатувалися у Німеччині, де повністю модернізовані. Вагони відповідають сучасним вимогам перевезення пасажирів і споживають на 40% менше електроенергії, ніж вагони російського виробництва, які зараз працюють у Дніпропетровську, передає «УНІАН».

Мовчан повідомив, що через два тижні після експертизи Київським науково-дослідним інститутом комунального господарства перші вагони почнуть перевозити пасажирів на маршруті №1. У середньому на місяць планується випускати на лінію по чотири переобладнаних вагони.

Вагони закуплені за кредитні кошти.

Всього за останні 10 років Дніпропетровськ закупив 106 трамвайних вагонів, які раніше експлуатувалися у Німеччині. На балансі комунального підприємства «Дніпропетровський електротранспорт» перебуває 277 трамвайних вагонів.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

234