Комісар Європейського Союзу з питань розширення та європейської політики сусідства Штефан Фюле констатує, що для підписання Угоди про асоціацію у листопаді 2013 року українська влада повинна виконати необхідні умови.

Про це він написав на своїй сторінці у Twitter.

«Виїжджаючи із Києва: ключовий момент для влади - це виконати умови для підписання Угоди про асоціацію, тільки у такому разі вона може бути реалізована», - написав єврокомісар, передає «УНІАН».

Як раніше повідомляв ForUm, європейський комісар з питань розширення та Європейської політики сусідства Штефан Фюле заявив, що існує реальна можливість підписання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС у листопаді цього року.

Україна і ЄС почали переговори щодо Угоди про асоціацію в 2007 році і завершили їх у грудні 2011 року. 30 березня 2012 року Угода була парафована сторонами.

У прийнятих висновках Ради ЄС з питань зовнішньої політики йдеться, що підписання Угоди про асоціацію може відбутися до листопада 2013 року, якщо українська влада продемонструє суттєвий прогрес у вирішенні означених Європейським союзом проблем.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

654