Екс-чемпіон світу з боксу Девід Хей хоче переконати за допомогою українських любителів боксу нинішнього чемпіона світу в суперважкій вазі за версією Всесвітньої боксерської ради (WBC) Віталія Кличка залишити парламентське крісло і повернутися на ринг. Для цього британський боксер закликав провести відкрите голосування на українських спортивних сайтах. Британець переконаний, що більшість українців висловляться за проведення бою, і Віталій Кличко не посміє проігнорувати думку співвітчизників. Емоційне послання Девіда Хея опублікувала сьогодні газета «Взгляд».

«Мені дуже приємно дізнатися, що люди в Україні з такою пристрастю очікують бою між Віталієм Кличком і мною. У вашій країні дуже потужна спортивна історія, основою якої є чемпіони в надважкій вазі - брати Клички. Таке місце в спортивній ієрархії просто зобов'язує вас шукати сильних суперників, які зроблять боротьбу за чемпіонські титули захоплюючою, цікавою і складною.

Цей суперник - я! Ви, фанати українського спорту, знаєте це, і Віталій знає теж. Але тільки ви можете зробити це реальним. Нехай Віталій підніметься з парламентського крісла і уявить свій народ! Бийся зі мною заради поваги українців, які зробили тебе тим, хто ти є! Я тут! Я готовий! Я дам великому українському народу те, що йому потрібно. Віталій ЗОБОВ'ЯЗАНИЙ прислухатися і зробити це!» - звернувся Девід Хей до українців.

Як відзначає «Взгляд», голосування пройде на провідних українських спортивних сайтах. Воно розпочнеться 11 лютого, а завершиться 24-го.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

230