Україна сподівається на продовження співпраці з Євросоюзом щодо гармонізації свого законодавства з європейським, заявляє Президент України Віктор Янукович.

«Ми цінуємо ту допомогу, яка постійно надається як у підготовці законодавства, так і в гармонізації українського законодавства з європейським, і сподіваюся, що ця співпраця буде і надалі плідною і матиме позитивний вплив», - сказав Глава Української держави на зустрічі з європейським комісаром з питань розширення та Європейської політики сусідства Штефаном Фюле у п'ятницю, повідомляє «Інтерфакс-Україна».

Президент, говорячи про модернізацію України, підкреслив, що влада самокритично дивиться на деякі напрями, за якими не завжди вдається досягти бажаної мети. «Іноді на шляху імплементації прийнятих законів існують природні перешкоди - чиновники, політики, які звикли, як кажуть, жити по-старому. Тому реакція ця була цілком очікуваною», - сказав Янукович.

Нагадаємо, європейський комісар з питань розширення та Європейської політики сусідства Штефан Фюле заявив, що існує реальна можливість підписання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС у листопаді цього року.

Україна і ЄС почали переговори щодо Угоди про асоціацію у 2007 році і завершили їх у грудні 2011 року. 30 березня 2012 р. Угода була парафована сторонами.

У прийнятих висновках Ради ЄС з питань зовнішньої політики кажуть, що підписання Угоди про асоціацію може відбутися до листопада 2013 р., якщо українська влада продемонструє суттєвий прогрес у вирішенні означених Європейським союзом проблем.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

338