Центральна виборча комісія затвердила зразки низки документів з проведення всеукраїнського референдуму на виконання закону «Про всеукраїнський референдум», повідомляє прес-служба ЦВК.

Комісія встановила форму свідоцтва про реєстрацію ініціативної групи з проведення всеукраїнського референдуму за народною ініціативою та посвідчення члена ініціативної групи, форму підписного листа підписів громадян України під вимогою про проведення всеукраїнського референдуму за народною ініціативою та форму протоколу ініціативної групи про підсумки збору підписів під вимогою про проведення всеукраїнського референдуму за народною ініціативою.

Також затверджено зразки та опис вивісок окружної і дільничних комісій з всеукраїнського референдуму.

Разом з тим, у прес-службі ЦВК пояснили, що дане рішення було ухвалене тільки тому, що це передбачено законом, і ніяких звернень з приводу проведення всеукраїнського референдуму до комісії не надходило.

Як повідомлялося, Верховна Рада прийняла закон про всеукраїнський референдумі 6 листопада 2012 року. Закон встановлює, що всеукраїнський референдум може проводитися на предмет схвалення нової редакції Конституції, внесення до неї змін, скасування або визнання нечинним закону про внесення змін до Конституції.

Також референдум може проводитися щодо питання зміни території України.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

407