Захисник київського «Динамо» Євген Хачеріді отримав пошкодження у складі збірної України під час вчорашнього товариського матчу з Норвегією, який завершився перемогою нашої команди з рахунком 2:0.

Вийшовши на поле в стартовому складі, в одному з епізодів у першому таймі Хачеріді отримав удар по гомілці. Догравши перший тайм до кінця, після перерви Хачеріді поступився місцем на полі Євгену Коноплянці, повідомляє «ЛІГАБізнесІнформ».

Після повернення в розташування «Динамо» клубні лікарі діагностували у захисника сильний удар гомілковостопного суглоба. Футболістові була накладена туга пов'язка, і пару днів йому доведеться утриматися від фізичних навантажень.