«Київавтодор» ще з 14-го січня почав ліквідовувати аварійно-небезпечні ями на дорогах столиці. Про це в ефірі «5 каналу» заявив генеральний директор комунальної корпорації «Київавтодор» Георгій Глінський.

«Дороги дійсно потрібно приводити у порядок. І немає іншого виходу, як, незважаючи на погодні умови, застосовувати ті технології, які можна зараз застосувати. Це ремонт литим асфальтобетоном, ми з 14 січня почали цю роботу, і ми її продовжуємо. Я думаю, що через два тижні більш-менш ситуація виправиться», - зазначив він.

За його словами, дорожньо-експлуатаційним управлінням заборонено порушувати технологію, що зараз дуже ретельно контролюється, щоб не проводити ремонт в дощ і не втрачати асфальт. «Кожні 3-5 днів виїжджає ремонтна бригада, яка ліквідує аварійно-небезпечну ямковість. У нас зараз 68 тисяч квадратних метрів вимагають ремонту, із них, 20 тисяч - це аварійно-небезпечні ями. У нас складені дефектні акти, і ми щодня плануємо цю роботу», - заявив Глинський.

«Інакше як ремонтом ям, дороги не привести у порядок, і цей ремонт, я вам гарантую, послужить ще багато років. Якщо в іншому місці з'являться ями, ми їх знову будемо латати, це так. Врахуйте, що у Києві стільки транспорту, що ми одночасно не зможемо відремонтувати всі дороги, тому що зупиниться життєдіяльність міста», - підкреслив він.

Як раніше повідомляв ForUm, глава КМДА Олександр Попов заявив, що у Києві необхідно замінити 20 тисяч метрів квадратних дорожнього покриття.

Нагадаємо, прем'єр-міністр України Микола Азаров доручив віце-прем'єр-міністру Олександру Вілкулу взяти під особистий контроль організацію невідкладного ремонту та підготовку до планових ремонтів автодоріг.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

116
Туфли осень-зима Everest