Віце-прем'єр-міністр України Юрій Бойко провів у Москві чергову робочу зустріч з головою правління «Газпрому» Олексієм Міллером, повідомили в управлінні інформації компанії «Газпром».

«Сторони обговорили питання, що становлять взаємний інтерес», - йдеться у повідомленні. При цьому інших подробиць не наводиться.

Нагадаємо, попередня зустріч Бойка та Міллера пройшла у Москві 22 січня.

26 січня «Нафтогаз України» підтвердив, що «Газпром» виставив рахунок на 7 млрд доларів за газ, який Україна не купувала у 2012 році. Позиція «Нафтогазу» полягає у тому, що компанія виконала всі фінансові зобов'язання перед «Газпромом» у 2012 році.

Згідно з контрактом на закупівлю газу від 2009 року, мінімальний обсяг газу, до якого може бути застосована умова «бери або плати» (take-or-pay), складає 33,3 млрд кубометрів. «Нафтогаз України», за попередньою інформацією, придбав в 2012 році близько 25 млрд кубометрів газу. При цьому українська сторона своєчасно попередила «Газпром» про скорочення закупівель газу.

Як повідомляв ForUm, Україна вважає спірним виставлений «Газпромом» рахунок за газ на 7 мільярдів доларів і готова вести переговори. Про це Президент України Віктор Янукович заявив на прес-конференції у Вільнюсі.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

209