Алея Соборності, яка пролягатиме від арки Дружби Народів до станції метро «Дніпро», має стати символом єднання всієї української нації. Про це в ефірі столичного телеканалу «Київ» розповів голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов, повідомляє прес-служба КМДА.

За його словами, проект охопить Хрещатий, Маріїнський та Міський парки. Алея Соборності має стати першою частиною загальнодержавного проекту «Національний парк України».

«Насправді, алея вже існує, проте зараз вона перебуває у занедбаному стані, і ніяк не пов'язана із соборністю. Поки створення Алеї Соборності - це ідея, і її потрібно обговорювати з громадськістю. Однак, на мою думку, вона отримає підтримку і киян, і всіх українців. Адже країні потрібні проекти, які б нас об'єднували, які були б пов'язані з історією держави і з Україною в цілому», - сказав Попов.

Так, уздовж алеї передбачається створити 25 майданчиків, де будуть представлені експозиції, демонструватимуться культурні особливості різних областей України, а також на них будуть проводитися «Дні регіонів» і різні культурно-просвітницькі акції.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

205