Заступник голови фракції Партії регіонів Михайло Чечетов вважає, що у таборі опозиційних сил стався розкол.

«Те, що Кличко зі своїми соратниками без ВО «Батьківщина» залишився чергувати у парламенті, говорить про їхнє рішення заявити про себе як про головну опозиційну силу. Перебувати у тіні «Батьківщини» їм уже набридло», - вважає політик.

На думку Чечетова, таке рішення лідера «УДАРу» було викликане головним чином заявою Юлії Тимошенко про те, що кандидатом на президентські вибори від опозиції має йти Арсеній Яценюк.

«Коли Тимошенко через Кужель сказала, що кандидатом у президенти повинен від опозиції йти Яценюк, природно, Кличко і Тягнибок збунтували. Як це Яценюк, у якого смішний персональний рейтинг, повинен йти у президенти, а не вони? Своє обурення Кличко почав демонструвати через імітацію «УДАРом» бурхливої ​​ опозиційної діяльності. Для того ж вони одягли футболки, щоб перед камерами вигідно виділятися на фоні інших опозиціонерів», - додав регіонал.

Чечетов зазначив, що така ситуація вже вилилася у конфлікт між опозиційними силами.

«Вони вже почали висувати один одному претензії. «Батьківщина» зрозуміла, що «УДАР» їх банально використав, брудно витер ноги. Їх зараз використовують на підтанцьовці. Зараз вони між собою воюють, а вже скоро Кличко з Тягнибоком поховають «Батьківщину». Її як штучне утворення чекає фінал Нашої України», - сказав заступник голови фракції Партії регіонів.

Нагадаємо, що сьогодні вночі у парламенті залишилися блізько15 представників УДАРу, які домагаються персонального голосування нардепами.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

231