Партія регіонів впровадила нову систему роботи в рамках своєї фракції. Про це в інтерв'ю телеканалу «Рада» заявив народний депутат від фракції Партії регіонів Вадим Колесніченко.

За його словами, для більш ефективних дій депутати розділилися на групи, кожна з яких займається певними законопроектами та ініціативами. Такі зміни спрямовані на те, щоб зробити роботу фракції більш ефективною.

«Враховуючи досвід попереднього скликання, стало зрозуміло, що в мегафракції, в якій більше двох сотень чоловік, неможливо визначити позицію щодо кожного законопроекту. А їх десятки і сотні. Тому відповідно з правилом ділення у нас зараз шість заступників голови фракції Партії регіонів. Ми поділили фракцію на шість груп, у кожній з яких керівником є ​​заступник керівника фракції Партії регіонів. У кожній групі, це 30-40 осіб, створений свій аналітичний центр, експертна група, де ми в малому режимі обговорюємо всі законопроекти і виробляємо позицію нашої групи», - пояснив Колесніченко.

Він зазначив, що головне завдання такого розподілу полягає в тому, щоб дати можливість кожному представнику партії висловити своє бачення конкретної ініціативи. «200 чоловік не можуть це зробити, а коли 6 груп по 30-40 чоловік працюють, звичайно, це реально. Потім на раді фракції представник групи висловлює свою точку зору і виробляється спільна позиція. Якщо вона спрацьовує, тоді законопроект йде і фракція голосує. Якщо позиція не вироблена, повертаємося до тих підгруп, які дали свій негативний висновок, ведеться аргументована гра, а потім приймається спільне рішення», - повідомив Колесніченко.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

228