У 2012 році платники податків отримали від податкової служби 260,1 тис. сертифікатів відкритих ключів для подання звітності та здійснення інших операцій в електронній формі, повідомляє прес-служба Міністерства доходів і зборів.

Нагадаємо, така послуга стала доступною українським підприємцям з травня минулого року. З того часу в Центр сертифікації звернулися 148 тис. абонентів (99,2 тис. приватних підприємців і 48,8 тис. юридичних осіб).

У 2013 році, зазначають у Міндоходів, кількість бажаючих отримати цифровий ключ для дистанційного спілкування з податковими органами продовжує зростати. Однією з головних причин популярності цієї послуги вважається її безкоштовність - на відміну від приватних структур податкова служба надає ключі і програмне забезпечення для користування системами електронної звітності на безоплатній основі.

Крім того, з 6 лютого 2013 р. Центр сертифікації почне видавати ключі для митних операцій - посадовим особам митних органів, митним брокерам і суб'єктам зовнішньоекономічної діяльності. Технічна підтримка раніше виданих «митних» ключів також покладена на сервісні установи податкової служби. Це один з перших кроків з уніфікації обслуговування платників після створення Міністерства доходів і зборів.


ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

190