Народним депутатам України шостого скликання, які досі не працевлаштувалися, заробітна плата виплачуватися не буде. Про це, як повідомляє кореспондент ForUm'у, парламентським журналістам заявив глава Регламентного комітету ВР Володимир Макеєнко.

За його словами, є 3-4 заяви від депутатів минулого скликання на отримання зарплати, але Регламентний комітет не приймав рішення відносно них.

«Регламентний комітет не приймав і не прийме рішення щодо жодної копійки. Це я вам гарантую... Я колишнім депутатам пояснюю: ви отримували хорошу зарплату, у вас були певні преференції. Досить», - зазначив Макеєнко.

Також нардеп підкреслив, що кошти, закладені у бюджеті парламенту на зарплату колишнім депутатам, будуть перерозподілені. «Я думаю, що ми внесемо зміни у першому кварталі, і ці гроші знімемо, щоб їх перерозподілили на інші статті. Ми не самогубці і жодної копійки колишнім нардепам не буде виплачено», - запевнив він.

Що стосується кошторису ВР на цей рік, він зазначив: «Проект, напевно, вже є, але у комітет він ще не надходив. Його готує управління справами Секретаріату ВР».

Нагадаємо, раніше нардеп шостого скликання Тарас Чорновіл заявив, що звільнення після завершення каденції депутата – досить складна і багатоступенева процедура. «Відповідно до закону про статус народного депутата, якщо депутат не влаштується після завершення каденції на роботу, протягом року не покладе кудись свою трудову книжку, йому весь цей час нараховується депутатська зарплата».

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

222