Взаємодія України з Митним союзом залишиться пріоритетною. Про це, як передає кореспондент ForUm'у, на прес-конференції заявив міністр закордонних справ України Леонід Кожара.

«Ми будемо вести переговори з представниками різних органів МС з метою оформлення нашої співпраці у форматі «3+1». Я можу сказати, що в цьому питанні є певні зрушення. Зокрема, були підписані документи з Євразійською економічною комісією щодо співробітництва у сфері торгівлі. Україна надзвичайно зацікавлена ​​ у співпраці з Митним союзом у секторальних питаннях, там, де наша країна фактично залишається в інтегрованих галузях Митного союзу. Всю цю роботу ми будемо продовжувати і в нинішньому році», - зазначив він.

Міністр також додав, що для України залишаються надзвичайно цікавими пошуки форм взаємодії з Митним союзом. «У процесі переговорів рано чи пізно ми зможемо знайти ті формати, у відповідності з якими ми зможемо поглиблено співпрацювати з Митним союзом. Що це буде: чи це буде та ж сама розширена зона вільної торгівлі, чи це може бути якийсь особливий юридичний статус, покажуть переговори. Динаміка цих переговорів позитивна, і по їх завершенню ми вийдемо на практичні результати, які будуть задовольняти інтереси і України, і країн МС», - підсумував Кожара.

Нагадаємо, раніше Президент Віктор Янукович заявив, що Україні необхідно приєднатися до деяких положень Митного союзу, інакше вона багато чого втратить в економічному плані.

У Росії розраховують, що Україна до 2015 року ввійде до Митного союзу.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

306