Кабінет Міністрів затвердив порядок та умови надання субвенцій із держбюджету міському бюджету Києва на забезпечення функціонування Центру ядерної медицини Київського міського клінічного онкологічного центру. Про це йдеться у постанові уряду №68 від 4 лютого.

Порядок визначає умови та механізм надання субвенцій у 2013 р. бюджету Києва на забезпечення функціонування Центру ядерної медицини. Головним розпорядником субвенції визначено Міністерство охорони здоров'я.

Субвенція спрямовується на: придбання медикаментів, витратних матеріалів та обладнання; фінансування витрат, пов'язаних з сервісним обслуговуванням обладнання; проведення реконструкції приміщень і вентиляційної системи.

КМДА формує перелік товарів, що підлягають закупівлі за рахунок субвенції, у межах передбаченого обсягу видатків та дає перелік МОЗ для погодження, пише «РБК».

Устаткування вноситься до зазначеного переліку за наявності у відповідному закладі охорони здоров'я приміщення, придатного для його встановлення та використання.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

307