У Закарпатській області залишилися підтопленими лише чотири домогосподарства та 48 га сільськогосподарських угідь. Про це повідомляє прес-служба Державної служби з надзвичайних ситуацій України.

Зокрема, станом на 12:00 4 лютого залишаються підтопленими чотири домогосподарства та 48 га сільськогосподарських угідь. Відведена вода з 81 домогосподарства та 4 га сільськогосподарських угідь.

Всього для ліквідації наслідків негоди залучалось від ТУ ДержНС області 129 осіб особового складу, 26 од. техніки, а також 8 мотопомп - відкачано 10 тис. 683 куб. м. Від комунальних служб 115 чол. і 12 од. техніки - відкачано 731 м.куб. води.

Підрозділами ТУ ДержНС у Закарпатській області проводиться робота з відкачування води у підвальних приміщеннях житлових будинків в Ужгороді та Іршавському районі.

В Ужгороді було підтоплено 52 дворогосподарства, в даний час відкачано воду з 50, залишається підтопленими 2 домогосподарства. В Ужгородському районі було підтоплено 7 дворів, з яких вода повністю відкачана.

У Мукачевому було підтоплено близько 157 подвір'їв і 70 га сільгоспугідь. (З 55 подвір'їв вода відкачана, з 100 - вода зійшла самопливом). Залишаються підтопленими 2 подвір'я та 43 га сільгоспугідь.

В Іршавському районі в с. Кам'янське було підтоплено 10 дворів, з яких вода зійшла самопливом. У селах Сільце, Вільхівка, Кам'янське було підтоплено близько 30 га сільськогосподарських угідь, вода зійшла самопливом з 25 га, залишаються підтопленими близько 5 га.

Разом з тим, відключеними від електропостачання на даний час залишаються 18 населених пунктів: у Міжгірському районі 5 населених пунктів, Воловецькому - 6, Тячівському - 4, Рахівському - 3.

Аварійними бригадами ПАТ «Закарпаттяобленерго» проводяться роботи з відновлення електропостачання. Всього працюють 98 чоловік і 23 одиниці техніки (20 аварійних бригад).

Нагадаємо, 2 та 3 лютого внаслідок опадів у вигляді дощу, мокрого снігу, танення снігу і через засміченість відсотків і дренажних систем на Закарпатті сталося часткове підтоплення 226 подвір'їв і близько 100 га сільськогосподарських угідь.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

271