Москва поки не підтверджує, що Росія і Україна досягли домовленостей щодо ціни на газ, яка не залежить від входження України у Митний союз. Про це заявив прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков у Сочі.

«На даний момент ми не можемо офіційно підтвердити наявність домовленостей», - сказав Пєсков.

За його словами, у разі, якщо такі домовленості будуть зафіксовані, про це обов'язково буде повідомлено.

У той же час Пєсков зазначив, що переговори з українською стороною ведуться як на експертному, так і на вищому рівні. Газова тематика фігурує на порядку денному двосторонніх відносин, додав прес-секретар президента РФ, повідомляє РІА «Новости».

Нагадаємо, 26 січня «Нафтогаз України» підтвердив, що «Газпром» виставив рахунок на 7 млрд доларів за газ, який Україна не купувала у 2012 році.

Позиція «Нафтогазу» полягає у тому, що компанія виконала всі фінансові зобов'язання перед «Газпромом» у 2012 році. Згідно з контрактом на закупівлю газу від 2009 року, мінімальний обсяг газу, до якого може бути застосована умова «бери або плати» (take-or-pay), складає 33,3 млрд кубометрів. «Нафтогаз України», за попередньою інформацією, придбав у 2012 році близько 25 млрд кубометрів газу. При цьому українська сторона своєчасно попередила «Газпром» про скорочення закупівлі газу.

1 лютого посол РФ в Україні Михайло Зурабов заявив журналістам, що українська і російська сторони знайшли можливість перегляду ціни на газ для України без її вступу до Митного союзу.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

237
Классические туфли мужские