Голова Верховної Ради Володимир Рибак готовий був підписати розпорядження про проведення позачергової сесії парламенту на вимогу трьох фракцій, але так і не отримав оригінальних підписів депутатів. Про це, як передає кореспондент ForUm'у, він заявив під час Погоджувальної ради.

Він нагадав, що в отриманому ним списку деякі підписи викликали сумнів: сім з них не відповідали оригіналу, а десять - належали людям, які в день підписання перебували за кордоном, що підтверджено Держприкордонслужбою.

За його словами, у підсумку лише 141 підпис виявився справжнім.

Після цього ініціатори скликання позачергової сесії спробували вступити в суперечку з головою ВР, на що він їм заявив: «У бухгалтерію, в касу ви ж не ходите з факсиміле? Не треба мене дурити!».


Як раніше повідомляв ForUm, голова Верховної Ради Володимир Рибак стверджує, що представники опозиції підробили 18 підписів за скликання позачергової сесії парламенту.

Нагадаємо, фракції Верховної Ради «Батьківщина», «Свобода» і «УДАР» попросили голову Ради Володимира Рибака скликати позачергову сесію парламенту до 31 січня.

Юлія Артамощенко,

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

423