На другій сесії Верховної Ради VII скликання планується розглянути не менше 380 проектів законів і постанов. Про це, як передає кореспондент ForUm'у, під час Погоджувальної ради заявив спікер Верховної Ради України Володимир Рибак.

Зокрема, на цьому пленарному тижні (з 5 по 8 лютого) депутати планують працювати в сесійному режимі 3 дні і розглянути 27 питань.

«Це порівняно небагато», - сказав Рибак, і уточнив, що ВР розгляне як нові, так і решту питання з попередньої сесії.

За словами спікера парламенту, у вівторок, 5 лютого, парламентарії розглянуть 6 організаційних питань, що стосуються пленарних слухань і призначення окремих позачергових місцевих виборів, а також 3 законопроекти.

У середу парламентарії планують працювати в комітетах.

У четвер в сесійній залі буде розглянуто 13 питань - це ратифікації, звільнення і призначення суддів, призначення виборів, а також низка законопроектів з пропозиціями Президента України.

У п'ятницю депутати планують провести «Годину запитань до уряду» і, як запевнив перший віце-прем'єр Сергій Арбузов, міністри готові прийти до парламенту і відповісти на всі запитання депутатів.

«Запевняю, у п'ятницю ми будемо, і відповідатимемо на всі запитання», - підкреслив Арбузов.

Фракція Партії регіонів підтримала порядок денний. Але, як підкреслив глава фракції Олександр Єфремов, 6 законопроектів є першочерговими, що стосуються ГМО, заборгованості вугільної галузі, Фонду соцстрахування, зміни закону про Кабінет Міністрів, зміни до Бюджетного кодексу, апробації і пенсій для тих, у кого 5 і більше дітей.

Опозиційні ж фракції заявили, що Рада працюватиме, тільки якщо буде забезпечено персональне голосування. Глава фракції «Батьківщина» Арсеній Яценюк продовжує наполягати на введенні системи Рада-3. Його підтримує голова «УДАРу» Віталій Кличко, а голова ВО «Свобода» Олег Тягнибок пропонує блокувати картки голосування тих, хто не зареєструється перед засіданням.

Юлія Артамощенко,

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

277