На другій сесії Верховної Ради VII скликання планується розглянути не менше 380 проектів законів і постанов. Про це, як передає кореспондент ForUm'у, під час Погоджувальної ради заявив спікер Верховної Ради України Володимир Рибак.

Зокрема, на цьому пленарному тижні (з 5 по 8 лютого) депутати планують працювати в сесійному режимі 3 дні і розглянути 27 питань.

«Це порівняно небагато», - сказав Рибак, і уточнив, що ВР розгляне як нові, так і решту питання з попередньої сесії.

За словами спікера парламенту, у вівторок, 5 лютого, парламентарії розглянуть 6 організаційних питань, що стосуються пленарних слухань і призначення окремих позачергових місцевих виборів, а також 3 законопроекти.

У середу парламентарії планують працювати в комітетах.

У четвер в сесійній залі буде розглянуто 13 питань - це ратифікації, звільнення і призначення суддів, призначення виборів, а також низка законопроектів з пропозиціями Президента України.

У п'ятницю депутати планують провести «Годину запитань до уряду» і, як запевнив перший віце-прем'єр Сергій Арбузов, міністри готові прийти до парламенту і відповісти на всі запитання депутатів.

«Запевняю, у п'ятницю ми будемо, і відповідатимемо на всі запитання», - підкреслив Арбузов.

Фракція Партії регіонів підтримала порядок денний. Але, як підкреслив глава фракції Олександр Єфремов, 6 законопроектів є першочерговими, що стосуються ГМО, заборгованості вугільної галузі, Фонду соцстрахування, зміни закону про Кабінет Міністрів, зміни до Бюджетного кодексу, апробації і пенсій для тих, у кого 5 і більше дітей.

Опозиційні ж фракції заявили, що Рада працюватиме, тільки якщо буде забезпечено персональне голосування. Глава фракції «Батьківщина» Арсеній Яценюк продовжує наполягати на введенні системи Рада-3. Його підтримує голова «УДАРу» Віталій Кличко, а голова ВО «Свобода» Олег Тягнибок пропонує блокувати картки голосування тих, хто не зареєструється перед засіданням.

Юлія Артамощенко,

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

275
Туфли осень-зима Everest