Художній керівник балетної трупи Большого театру Сергій Філін розповів в інтерв'ю «BBC», що він точно знає, хто стоїть за нападом на нього, але конкретних імен називати не став.

«Так, у мене є не тільки підозри, я абсолютно впевнений у тому, хто це зробив. Але говоритиму я про це тільки після того, коли слідство відкрито зможе про це оголосити», - цитує Філіна «Lenta.ru».

Раніше мати потерпілого Наталія повідомляла виданню LifeNews, що вона знає, хто напав на її сина.

Нагадаємо, напад на балетмейстера було скоєно ввечері 17 січня. Невідомий хлюпнув йому в обличчя кислотою. Філін був доставлений у 36-у клінічну лікарню Москви з опіками обличчя та рогівки очей, де йому зробили кілька операцій.

За його словами, його випишуть у понеділок, 4 лютого. З лікарні балетмейстер попрямує до німецького міста Аахен, де він проходитиме подальше лікування. У Німеччину С.Філін полетить разом зі своєю дружиною на приватному літаку. На всьому шляху його супроводжуватиме охорона.

За фактом нападу на художнього керівника Большого театру було порушено кримінальну справу за частиною 1 статті 111 КК РФ («умисне спричинення тяжкої шкоди здоров'ю»). Основною версією слідство розглядає професійну діяльність Філіна.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

428
Классические туфли мужские