У Керченській протоці тривають пошуки матроса, який зник вранці у суботу з баржі «БАЛК КРЕМІ-1» (прапор Росії, порт приписки Новоросійськ), повідомили в прес-службі Головного територіального управління МНС України в автономії.

2 лютого об 11.35 в Керченське міськуправління МНС надійшло повідомлення від чергового морського координаційного аварійно-рятувального центру про те, що о 8.30 на баржі «БАЛК КРЕМІ-1», що стоїть на 471 якірній стоянці в Керченській протоці, пропав матрос 1984 року народження.

Баржа з ​​вантажем залізорудного концентрату знаходиться на відстані 4-5 км від берега. На борту судна перебували 15 осіб: 14 членів екіпажу (13 - громадяни України, 1 - Болгарії) та 1 пасажир - громадянин України. Баржа пошкоджень не має, її системи життєзабезпечення працюють у нормальному режимі. Сигнал SOS капітан судна не подавав.

На пошуки матроса відправилися рятувальний катер ПРК "САР-02" і 3 буксири з фірми «Траншип»: «Плутон», «Гектор», «Авант», які знаходяться в районі 471-ї якірної стоянки.

У суботу о 17.00 пошукові роботи були припинені у зв'язку з погіршенням погодних умов. Пошук результатів не дав.

3 лютого пошукові роботи були продовжені. Погода в районі пошуку: мінлива хмарність, без опадів, вітер західний 6-7 м/с, температура води - +4- +5 градусів за Цельсієм, температура повітря - +5- +7 градусів.


ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

233