Таліби напали на армійський блокпост на північному заході Пакистану, загинули 19 людей, у тому числі жінка і дитина, повідомляє РІА «Новости» з посиланням на «Reuters».

Бойовики руху «Талібан» заявили, що напад на блокпост в окрузі Лаккі Марват (Lakki Marwat) був відповіддю на удари безпілотників США по території Північного Вазірістану минулого місяця, у результаті яких були знищені двоє ватажків екстремістів, повідомляє агентство.
Унаслідок 4-годинного бойового зіткнення між бойовиками і солдатами пакистанської армії були знищені не менше 12 екстремістів, загинули шість солдатів і троє мирних жителів. Бойовики підірвали будинок, де загинули ще десять чоловік. Повідомляється також, що на тілах деяких убитих талібів були виявлені «пояси смертників».

У пакистанській Зоні племен не діють федеральні закони Пакистану. У Зоні існує сім так званих політичних агентств - свого роду племінних міні-держав, що живуть у відповідності зі своїми традиційними нормами, але визнають, однак, пакистанське підданство - Баджаур, Мохманд, Хайбер, Куррам, Оракзай, Північний і Південний Вазиристан.

Зона племен стала притулком для угруповань бойовиків-ісламістів, які виступають проти влади сусіднього Афганістану і проти уряду Пакистану, які таліби оголосили «порушниками норм ісламу». Жертвами терактів, організованих бойовиками, часто стають мирні жителі.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

228
Классические туфли мужские