Пропонуємо Вам вибрані цитати українських політиків з 25 січня по 1 лютого.

«Нещодавно у вас була влада, і що ви з нею зробили? Опустили країну, затягнули зашморг на її шиї?» - прем'єр-міністр Микола Азаров про те, що опозиція на міжнародному рівні повинна керуватися інтересами України і не представляти її в невигідному світлі.

«Він не просто кандидатом буде, а переможцем. Ми не маємо жодних сумнівів. Він переможе в чесній конкурентній боротьбі. А конкурентом його у другому турі буде Олег Тягнибок. Ми про це знаємо», - регіонал Михайло Чечетов переконаний, що у другий тур президентських виборів-2015 разом з чинним Главою держави Віктором Януковичем вийде голова фракції ВО «Свобода»Олег Тягнибок.

«Вони розгойдують човен під назвою «Україна», тому що їх не хвилює, що буде завтра», - регіонал Вадим Колесніченко про те, що опозиція не змогла зібрати 150 підписів для скликання позачергової сесії парламенту.

«Те, що опозиція знеславиться, - таке навіть уві сні приснитися не могло», - регіонал Михайло Чечетов про збори опозиції у Верховній Раді.

«Є придумані недоліки, вигадані і висмоктані з пальця», - прем'єр-міністр Микола Азаров про те, що необґрунтована критика уряду відволікає від роботи, оскільки доводиться перевіряти неправдиву інформацію.

«Ми вимагаємо від Володимира Рибака не знущатися над парламентом, а гідно подати у відставку», - депутат від фракції «УДАР» Віталій Ковальчук про вимогу опозиції до голови ВР Володимира Рибака подати у відставку через відмову зібрати позачергову сесію парламенту.

«Тут комплекс заходів потрібен. Не тільки податкові, кредитні преференції, але це ще і перевірка якості того, що нам завозиться, і серйозні бар'єри на кордонах для неякісного ширвжитку», - прем'єр-міністр Микола Азаров про створення серйозних бар'єрів для ввезення в Україну неякісних товарів легкої промисловості імпортного виробництва.

«Парламентаризм в Україні зруйновано. І наше сьогодні завдання - примусити їх працювати. Не хочеш працювати - давай, до побачення!» - лідер ВО «Свобода» Олег Тягнибок про те, що обов'язок опозиції - змусити більшість працювати законно.

«Ми дійшли до межі... У кожного з нас, що сидять, костюми імпортні, сорочки імпортні, краватки імпортні, взуття імпортне. Куди далі їхати? Приїхали вже», - прем'єр-міністр Микола Азаров про дуже слабкий розвиток вітчизняної легкої промисловості.

«За 20 років змінити систему, яка будувалася роками, не просто. Я знаю, як складно вичавити з себе раба тієї системи. Яскравим прикладом такого рабства є виступ Володимира Жириновського», - перший президент України Леонід Кравчук вважає заяви віце-спікера Держдуми РФ, керівника фракції ЛДПР Володимира Жириновського на адресу України проявом шовінізму.

«Деяким лідерам опозиції варто самим визначитися, де бути: на політичній арені чи на спортивній. Може, тоді від них буде більше користі», - регіонал Михайло Чечетов про те, що опозиції варто подумати, де найактивніше себе проявити.

«Ви радите виграти справу, отримати компенсацію за моральну шкоду, а гроші віддати на благодійність. Я боюся, що ми цього не дочекаємося. Тому не варто займатися марною тратою часу», - прем'єр-міністр Микола Азаров не збирається судитися з екс-прем'єр-міністром Юлією Тимошенко за наклеп.

«Цікаво було б дізнатися, коли і з яких причин пан Турчинов змінив ім'я свого батька з Валентина на Василя: згадав він його, забув, заплутався чи, нарешті, з'ясував? А може, він впізнав його справжнє ім'я з передачі «Жди меня», і ми про це не знаємо?» - регіонал Олександр Стоян пропонує з'ясувати причини раптової зміни по-батькові народного депутата Олександра Васильовича Турчинова.

«Коли говорять, що в Азарова специфічне розуміння роботи ЗМІ, то я хотів би на це відповісти: вся специфіка полягає в тому, що я просив би говорити правду і давати достовірну інформацію - ось і вся специфіка», - прем'єр-міністр Микола Азаров закликав ЗМІ давати достовірну інформацію суспільству.

«Анонсуючи блокування і вимагаючи зняти спікера, вони розхитують повітря, чудово розуміючи, що жодних реальних наслідків їхнім заявам не буде», - регіонал Нестор Шуфрич про заяви опозиції щодо зняття спікера.

«В опозиціонерів були серйозні сумніви, а чи зможуть вони взагалі зібратися. І для того, щоб не зганьбитися і зіграти з хорошою міною при поганій грі, придумали всю цю історію з смс-повідомленнями: мовляв, «сидіть вдома і не приходьте». Та як вони приїдуть, якщо вони на Мальдівах», - регіонал Михайло Чечетов про історію з розсилкою смс-повідомлень опозиціонерам з проханням не йти на збори у ВР.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

2090