Національна телекомпанія України розширює лінійку суспільно-політичних програм в ефірі Першого Національного для продовження роботи з популяризації та роз'яснення державної політики, визначеної у Програмі економічних реформ на 2010-2014 роки, повідомили в прес-службі Першого Національного.

Зокрема, з березня 2013 р. Перший Національний починає виробництво програми «Питання дня». Це ток-шоу, побудоване на спілкуванні ведучого з керівником одного з центральних органів виконавчої влади.

Глядачі стануть свідками фактичного звіту державних чиновників з реалізації реформ, які знаходяться в компетенції представленого органу виконавчої влади.

Своєрідним доповненням до програми «Питання дня» стане проект «З перших вуст».

Журналісти Першого Національного відвідуватимуть публічні заходи за участю керівників центральних органів виконавчої влади (брифінги, прес-конференції, підходи до ЗМІ) і вибиратимуть найцікавіші цитати для використання в окремих випусках програми.

НТКУ планує трансляцію обох нових проектів відразу після ефіру найрейтинговіших програм Першого Національного - випуску «Новин» о 18:20 та «Підсумків дня» о 21.00.

Крім того, Перший Національний планує розпочати виробництво власних журналістських розслідувань у форматі міні-документальних фільмів. Темами окремих випусків стануть події та проблеми, які впливають на життя кожного громадянина - від роботи лікарень, центрів екстреної медичної допомоги та аптек до функціонування великих інфраструктурних об'єктів, заводів і підприємств. Головне завдання програми під робочою назвою «Без цензури» - звернути увагу органів влади на бездіяльність окремих чиновників і наявність проблем, які потребують негайного вирішення.

Тема підвищення відповідальності чиновників за реалізацію реформ в окремих галузях української економіки і соціальній сфері відтепер стане елементом головного ток-шоу телеканалу - програми «Досвід». Час виходу програми в ефір - четвер, 21.30 в прямому ефірі.

Також НТКУ продовжує переговори з виробництва великого ток-шоу для обговорення актуальних суспільно-політичних питань політиками «першого ешелону».

А протягом наступних двох місяців форматно оновляться програми «Про головне» і «Точка зору».

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

весна/осень
1599 грн.
280