Насильство в сім'ї залишається серйозною проблемою для українців.

Про це повідомила сьогодні під час підсумкового засідання Всеукраїнської міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення помічник міністра юстиції Лідія Горбунова, передає кореспондент ForUm'у.

За її словами, одним тільки Київським міським центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді впродовж 2012-го року були надані соціальні послуги 10,5 тисячам осіб, які постраждали від насильства в сім'ї (з них понад 2 тисячі дітей).

«За інформацією місцевих структурних підрозділів з питань попередження насильства в сім'ї, до них за минулий рік надійшло майже 85 тисяч звернень, 560 звернень - від дітей, 76 199 - від жінок, 8230 - від чоловіків. Ці показники відображають серйозність проблеми та необхідність удосконалення захисту населення від різних форм насильства, особливо дітей, які найбільше потребують захисту», - зазначила вона.

Також, за словами Горбунової, зросла кількість звернень з приводу насильства в сім'ї від жінок.

«У 2009-му році в Україні було близько 80 тисяч звернень від жінок щодо насильства в сім'ї. А за 9 місяців 2012-го року таких звернень вже було майже 85 тисяч», - повідомила вона.

Анастасія Піка,

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

305