Засуджений екс-міністр внутрішніх справ України Юрій Луценко не буде сьогодні доставлений на засідання Печерського районного суду Києва, оскільки адміністрація Менської колонії не отримувала відповідного виклику. Про це йдеться у повідомленні прес-служби Державної пенітенціарної служби України.

«Виклик засудженого Луценка у вищезазначений суд адміністрація Менської виправної колонії (№91) не отримувала, тому питання про доставку заявника на судове засідання керівництвом установи не розглядається», - йдеться у повідомленні.

У ДПтСУ нагадали, що сьогодні, 1 лютого, на 14:00 Печерським районним судом м. Києва призначено судове засідання з розгляду скарги Юрія Луценка від 26 грудня 2012 року на постанову про закриття кримінальної справи.

Як повідомляв ForUm, 27 лютого 2012 року Печерський районний суд Києва визнав Луценка винним у скоєнні низки посадових злочинів і засудив його до чотирьох років позбавлення волі з конфіскацією майна.

17 серпня Печерський районний суд визнав Луценка винним у недбалості при продовженні оперативно-розшукових заходів відносно водія колишнього заступника голови СБУ Сацюка Давиденка і засудив до 2 років обмеження волі.

31 серпня Луценка вивезли із Лук'янівського СІЗО у Менському колонію.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

215