Ескалатори на станції Київського метрополітену «Виставковий центр» вирішено ввести у постійну експлуатацію у режимі автоматичного пуску. Ніяких несправностей під час тестування обладнання виявлено не було, воно працювало стабільно і надійно. Про це повідомляє прес-служба КМДА.

Півроку фахівці спостерігали за роботою системи і дійшли висновку, що такий режим дозволяє зменшити середньомісячний обсяг спожитої ескалаторами електроенергії на 28%, а середньомісячний пробіг - на 27%.

Система спрацьовує і приводить у рух драбину лише тоді, коли на щаблях перебувають пасажири. Для цього перед ескалатором встановлено спеціальний світловий датчик, який подає сигнал, і автоматичний механізм запускається. Спочатку залізні східці починають рухатися повільно і поступово набирають швидкість. Після сходження пасажира ескалатор уповільнює рух і згодом зупиняється, якщо на сходи більше ніхто не став.

На балюстрадах ескалатора розміщені світлові покажчики: стрілка зеленого кольору показує, на які сходи можна заходити, червоний квадрат сигналізує про те, що механізм працює у протилежному напрямку від руху пасажира. Якщо порушити цю вимогу, робота ескалатора автоматично блокується і потребує перезапуску системи.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

172