Відеозапис відтворення обставин вбивства судді Шевченківського районного суду Сергія Зубкова за участю Сергія Павличенка не монтували. Про це повідомляє відділ зв'язків із засобами масової інформації прокуратури міста Києва з посиланням на державного обвинувача у справі Наталю Сему.

За її словами, весь хід слідчої дії фіксувався на відеокамеру, і зупинка відеозапису здійснювалася у той час, коли слідча дія не проводилася.

«Відтворення обстановки і обставин убивства судді за участю Сергія Павличенка фіксувалося на відеокамеру. Зупинка відеозапису здійснювалася у той час, коли слідча дія не проводилася і його учасники переміщалися з одного місця в інше. Законодавством передбачена фіксація слідчої дії саме під час її проведення. При проведенні відтворення відеозапис не переривався і пауза не робилася», - сказала Сема і додала, що відеозапис не монтувався.

Як повідомляв ForUm, державне обвинувачення заперечує тиск на Сергія Павличенка під час слідчих дій у кримінальній справі про вбивство судді Шевченківського районного суду Сергія Зубкова.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

253