Дві людини отримали поранення внаслідок стрілянини, що сталася вчора в одній зі шкіл в американському місті Атланта, штат Джорджія.

Злочинець, учень середніх класів, був затриманий і доставлений у поліцію. Його ім'я поки не називається.

Підліток відкрив вогонь по одноліткам у Price Middle School в Атланті. Вогнепальне поранення у голову отримала 14-річна дівчинка. Вона у тяжкому стані доставлена ​​у лікарню. Один із учителів відбувся легкими порізами та забоями, йому надали допомогу на місці, передає «ИТАР-ТАСС».

Представники адміністрації школи підкреслюють, що вхід у навчальний заклад обладнаний металодетекторами. Тепер поліції належить з'ясувати, як учневі вдалося обійти їх і пронести зброю до школи.

У США, де друга поправка до Конституції гарантує право громадян на зберігання і носіння зброї, трагічні випадки такого роду відбуваються з жахаючою частотою. Внаслідок стрілянини, відкритої 14 грудня минулого року 20-річним Адамом Лензою у початковій школі у Ньютауні, штат Коннектикут, загинули двадцять дітей і шість дорослих.

Ця бійня потрясла всю країну і сильно хитнула маятник громадської думки у бік посилення контролю над торгівлею і володінням вогнепальною зброєю у США.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

284