Постійна комісія Київради з питань транспорту і зв'язку направила на експертизу проект реконструкції транспортної розв'язки біля метро «Шулявська» на перетині проспекту Перемоги і вулиць В.Гетьмана та О.Довженка.

Про це після сьогоднішнього засідання повідомив голова транспортної комісії Київради Дмитро Олійник. «Комісія проект розглянула. Він нам здався дуже інноваційним і відносно економії фінансових ресурсів, і в ставленні пропускної здатності цього транспортного вузла», - повідомив Олійник.

Він зазначив, що комісія рекомендувала інституту Генплану, управлінню містобудування, управлінню транспорту КМДА та іншим професійним організаціям провести експертизи цього проекту.

Як зазначив автор проекту реконструкції розв'язки на Шулявці архітектор Віктор Петрук, будівництво триярусної розв'язки з реверсивним розподільним кільцем дозволить збільшити пропускну спроможність ділянки до 19-22 тис. автомобілів на годину, у той час як зараз розв'язка пропускає до 8 тис. машин, повідомляє «УНІАН».

Крім того, на думку автора проекту, така розв'язка зменшить аварійність на дорогах.

Даний проект коштуватиме близько 150 млн грн, що значно дешевше від запропонованого раніше проекту Інституту Київдормістпроект (близько 370 млн грн. - Ред.), яким передбачається демонтаж частини цеху заводу «Більшовик».

Присутній на засіданні комісії головний архітектор Києва Сергій Целовальник констатував, що проект триярусної розв'язки цікавий, але потребує додаткового вивчення.

Нагадаємо, як повідомляв раніше заступник голови КМДА Анатолій Голубченко, міськадміністрація планує внести на розгляд Київради питання фінансування реконструкції цієї розв'язки в поточному році.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

194