Міністр закордонних справ України Леонід Кожара зустрівся в Брюсселі з високим представником ЄС із закордонних справ і політики безпеки Кетрін Ештон, повідомляє прес-служба МЗС.

У центрі уваги співрозмовників були кроки, необхідні для забезпечення укладення Угоди про асоціацію Україна-ЄС під час саміту Східного партнерства у Вільнюсі в листопаді поточного року.

Міністр подякував Ештон за особисту конструктивну позицію в цьому питанні і підтвердив готовність української сторони досягти суттєвого прогресу за критеріями, визначеними Радою міністрів ЄС із закордонних справ, для забезпечення підписання Угоди в зазначені часові терміни.

Кожара поінформував Ештон про прогрес у реформаторських заходах української влади, спрямовані на досягнення критеріїв і стандартів, які дозволять забезпечити політичну асоціацію та економічну інтеграцію України з ЄС.

Під час зустрічі керівники зовнішньополітичних відомств України та ЄС торкнулися питань регіональної та міжнародної безпеки. Сторони відмітили важливість співробітництва між ЄС та Україною як головуючої в ОБСЄ для забезпечення стабільності на просторі ОБСЄ.

Нагадаємо, саміт Україна-ЄС відбудеться 25 лютого 2013 року в Брюсселі.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

195