Державна служба України з надзвичайних ситуацій посилила профілактичну роботу в культурно-розважальних закладах і місцях з масовим перебуванням людей у ​​зв'язку з трагедією в Бразилії.

Як повідомляє прес-служба відомства, у рамках профілактичної роботи з попередження трагедій, пов'язаних з відпочинком громадян, по всій території України буде проведено моніторинг і аналіз стану пожежної і техногенної безпеки культурно-розважальних закладів, у тому числі нічних клубів, ресторанів та інших розважальних закладів з масовим перебуванням людей.

«Особлива увага приділятиметься стану електрогосподарства, шляхів евакуації, наявності і працездатності зовнішнього та внутрішнього протипожежного водопостачання, систем протипожежного захисту», - зазначили у відомстві.

За результатами моніторингу в органи місцевого самоврядування та виконавчої влади буде направлена ​​інформація про стан пожежної і техногенної безпеки для вжиття відповідних заходів реагування.

Нагадаємо, пожежа в нічному клубі Kiss в місті Санта-Марія сталася в ніч на неділю під час концерту, на якому були присутні не менше тисячі осіб, переважно студенти місцевого університету. За розповідями свідків, під час виступу групи Gurizada Fandangueira один з музикантів використав піротехнічний засіб, іскри від якого спровокували спалах стелі. Вогонь охопив усе приміщення за кілька хвилин. Загинули 233 людини.

Причина такої кількості загиблих і травмованих - незадовільний протипожежний стан установи, а також незнання обслуговуючим персоналом обов'язків на випадок пожежі.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

226