У 2013 році в Криму продовжиться інтенсивна робота із забезпечення вільного доступу кримчан і туристів на пляжі. Про це заявив голова Ради міністрів Криму Анатолій Могильов, повідомляє Управління інформаційної політики Радміну АРК.

«Всі повинні розуміти, що пляжі з вільним за законом доступом - це власність громадян України, а не місцевих князьків. Кожен незаконно встановлений шлагбаум повинен бути демонтований, а його власник - нести відповідальність за побори в суворій відповідності до законодавства», - підкреслив Могильов.

Голова Радміну нагадав, що у 2012 році в Криму забезпечено вільний доступ на 333 пляжі з 582-х існуючих. «Ці цифри - стимул для подальшої роботи. Попереджаю всіх, робота в цьому напрямі буде інтенсивною і жорсткою», - заявив глава кримського уряду.

Могильов зазначив, що керівники курортних міст і селищ несуть персональну відповідальність за доступність пляжів і боротьбу зі стихійною торгівлею. «Незаконні торговельні точки, шлагбауми і паркани, які не ліквідують добровільно, зрівняє із землею бульдозер. Ми знайдемо всі законні методи для наведення порядку», - підкреслив він.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

278