Голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов і Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Узбекистан в Україні Алішер Абдуалієв обговорили питання встановлення в столиці України пам'ятника відомому узбецькому поетові, мислителю і державному діячеві Алішеру Навої, повідомили в прес-службі Київської міської державної адміністрації.

Так, пам'ятник Тарасу Шевченку в Ташкенті був відкритий у 2002 році на вулиці, яка носить його ім'я, поблизу одного з корпусів школи №110, яка також названа на честь видатного українця.

Сторони також окреслили перспективи подальшої співпраці міст-побратимів Києва і Ташкента.

Зокрема, під час зустрічі обговорювалися питання поглиблення культурних зв'язків двох столиць і їхніх жителів, зокрема, співпраці Музею історії міста Києва і Державного музею історії Узбекистану, проведення різних виставок тощо. Говорили і про загальний розвиток туристичної галузі, підвищення інтересу як українських туристів до цікавих місць Узбекистану, так і узбецьких туристів до київських пам'яток.

Крім того, Попов акцентував увагу на зміцненні і розширенні ділового співробітництва, у тому числі можливості проведення тематичних форумів у Києві і Ташкенті.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

167