З початку роботи оптових ринків сільськогосподарської продукції «Столичний» у Києві, «Шувар» у Львові та «Господар» у Донецьку їх відвідали понад 3,5 мільйони покупців. Про це заявив міністр аграрної політики і продовольства Микола Присяжнюк, повідомляє прес-служба Мінагрополітики.

Розвиток інфраструктури аграрного ринку є однією з передумов якісних змін у сільському господарстві країни. Адже саме сучасні багатофункціональні об'єкти, якими є оптові ринки сільськогосподарської продукції, стають основними логістичними вузлами, які забезпечують необхідні умови зберігання і збуту виробленої аграріями продукції.

«Нашим завданням, яке ми продовжуємо успішно виконувати, є розвиток ОРСП, обладнаних з урахуванням провідного досвіду зарубіжних ринків. Головне - такі торгові об'єкти привертають покупців низькою ціною і високою якістю продукції. Так, з початку функціонування оптових ринків сільськогосподарської продукції «Столичний» у Києві, «Господар» у Донецьку та «Шувар» у Львові, їх відвідали вже понад 3,5 мільйони покупців», - зазначив Присяжнюк.

Міністр також поінформував, що з початку функціонування «Столичного», «Шувару» і «Господаря» понад 210 тисяч продавців реалізували на них більше 1,1 мільйона тонн сільськогосподарської продукції.

«Діяльність оптових ринків у Київській, Львівській та Донецькій областях вже продемонструвала свою ефективність. Тому передбачається, що мережа ОРСП охопить всю територію України. Зокрема, зараз триває будівництво ОРСП «Гектар» в Одеській, «Січовий» у Запорізькій, «Азовський» в Маріуполі. А після завершення будівництва всіх ОРСП їх сумарна площа становитиме понад 400 гектарів», - повідомив Присяжнюк.


ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

274