Центральна виборча комісія отримала 21 звернення органів місцевої влади з проханням дозволити використання програмно-апаратних комплексів та обладнання системи відеоспостереження, що застосовувалися на виборах Верховної Ради у 2012 році.

Центрвиборчком повідомив, що станом на 24 січня такі звернення надійшли від ради Міністрів Криму, обласних, районних державних адміністрацій, міських, сільських рад, а також від громадянського партнерства на підтримку впровадження в Україні ініціативи «Партнерство «Відкритий уряд ».

При цьому у зверненнях містяться прохання дозволити використовувати обладнання, зокрема, для роботи адміністрації і місцевих рад, для охорони громадського порядку і безпеки громадян, верифікації держактів на землю органами міськради.

Крім цього, у зверненнях запитується використання системи для організації відеоспостереження в місцях проведення масових культурних заходів, устаткування всіх залів засідання судів системами відеоспостереження з метою підвищення рівня гласності та прозорості процесу судочинства, повідомляють «Українські новини».

Також обладнання вимагалось для поліпшення навчального та виховного процесу в навчальних закладах, для обладнання сільрад, бібліотек, будинків культури з метою підвищення комп'ютерної грамотності населення.

Центрвиборчком зараз узагальнює всі звернення щодо подальшого використання програмно-апаратних комплексів та обладнання системи з метою подальшого прийняття рішень.

Нагадаємо, 4 липня 2012 р. Верховна Рада виділила ЦВК 993,6 млн гривень для оснащення виборчих дільниць на парламентських виборах системами відеоспостереження.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

203