Завтра о 10:00 опозиція скликає збори у Верховній Раді України. Про це повідомив на прес-конференції заступник лідера партії «Батьківщина» Олександр Турчинов.

«Ми прийняли рішення завтра скликати збори опозиційних депутатів у Верховній Раді о 10-й годині», - зазначив він.

За словами Турчинова, запрошуються всі народні депутати, «кому небайдужа доля України, взяти участь у цьому зібранні», передає «УНІАН».

«І на цьому зібранні буде прийняте рішення, як ми будемо діяти у межах парламенту, виходячи із положень Конституції, закону про Регламент Верховної Ради України», - додав він.

Турчинов підкреслив, що будуть прийняті рішення щодо «наступної нашої роботи у межах парламенту».

Як раніше повідомляв ForUm, спікер Верховної Ради України Володимир Рибак заявив, що для скликання позачергової сесії парламенту немає підстав, і документи про проведення позачергової сесії він підписувати не буде.

Нагадаємо, фракції Верховної Ради «Батьківщина», «Свобода» та «УДАР» попросили голову Ради Володимира Рибака скликати позачергову сесію парламенту до 31 січня.

Опозиція пропонує такий порядок денний сесії: створення тимчасової слідчої комісії з розслідування порушень Конституції при ув’язненні колишнього прем'єр-міністра Юлії Тимошенко і колишнього міністра внутрішніх справ Юрія Луценка, заслуховування інформації генерального прокурора, міністра внутрішніх справ і голови СБУ з питання тюремного ув'язнення Тимошенко і Луценка, питання про політичну відповідальність глав МВС та СБУ, а також висловлення недовіри генпрокурору.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

235