Спікер Верховної Ради України Володимир Рибак заявив, що для скликання позачергової сесії парламенту немає підстав, і документи про проведення позачергової сесії він підписувати не буде. Про це він заявив в інтерв'ю телеканалу «Рада».

«Немає підстав для скликання позачергової сесії. Я не буду порушувати Регламент і підписувати документи про скликання позачергової сесії. Виходить, що одні хочуть, а інші - ні. Регламенту треба дотримуватися всім. І тим більше, 5 лютого збереться чергова сесія Ради», - заявив Рибак.

Також Рибак заявив, що має намір скликати погоджувальну раду у цю п'ятницю, 1 лютого, щоб голови фракцій змогли висловитися і обговорити всі питання.

Як раніше повідомляв ForUm, голова Верховної Ради Володимир Рибак виступає проти скликання позачергової сесії Верховної Ради на вимогу опозиції.

Нагадаємо, фракції Верховної Ради «Батьківщина», «Свобода» та «УДАР» попросили голову Ради Володимира Рибака скликати позачергову сесію парламенту до 31 січня.

Опозиція пропонує такий порядок денний сесії: створення тимчасової слідчої комісії з розслідування порушень Конституції при ув’язненні колишнього прем'єр-міністра Юлії Тимошенко і колишнього міністра внутрішніх справ Юрія Луценка, заслуховування інформації генерального прокурора, міністра внутрішніх справ і голови СБУ щодо питання тюремного ув'язнення Тимошенко і Луценка, питання про політичну відповідальність глав МВС та СБУ, а також висловлення недовіри генпрокурору.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

224