Згідно з прогнозами, позитивна тенденція збільшення виробництва молока в 2013 році буде зберігатися. Про це заявив директор департаменту тваринництва Мінагрополітики Андрій Гетя, повідомляє прес-служба відомства.

«У минулому році нам вдалося стабілізувати виробництво молока в Україні, і ці позитивні тенденції будуть збережені у 2013 році. Ми прогнозуємо виробництво молока в обсязі 11,75 млн тонн, що забезпечить споживання молока на душу населення на рівні 217,3 кг», - повідомив Гетя.

Він також додав, що, згідно з прогнозом, імпорт молочної продукції зменшиться майже на 21,5%, а експорт такої продукції зросте на 17,4%.

Збільшення виробництва молока в Україні буде досягнуто в основному за рахунок поліпшення технологій виробництва молока у сільськогосподарських підприємствах і, як наслідок, зростання надоїв на тлі стабілізації чисельності поголів'я корів.

Гетя також додав, що завдяки державним програмам виробники молока продовжують реалізовувати проекти будівництва і реконструкції молочних ферм і комплексів. Так, в 2013 році, згідно з даними регіонів, планується ввести в експлуатацію 167 таких ферм і комплексів.

Крім того, у поточному році буде продовжено дію програм підтримки одноосібних господарств за збереження молодняку ​​ великої рогатої худоби та компенсації сімейним фермам вартості мобільних доїльних установок.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

243