Сьогодні, 29 січня, віце-прем'єр-міністр України Олександр Вілкул офіційно представив трудовому колективу Укрзалізниці нового генерального директора Державної адміністрації залізничного транспорту України Сергія Болоболіна.

Як повідомляє прес-служба Міністерства інфраструктури, під час урочистого заходу Вілкул відмітив отримані «Укрзалізницею» досягнення.

«Під керівництвом Володимира Козака, який зараз отримав від нашого Президента Віктора Януковича вкрай відповідальне доручення - керувати всією галуззю на посаді міністра, «Укрзалізниця» змогла впевнено подолати кризові часи, і залишитися одним з флагманів вітчизняної економіки», - підкреслив віце-прем'єр.

Представляючи працівникам однієї з найбільших державних компаній нового керівника, Вілкул підкреслив високі професійні та особисті якості Болоболіна: «Сергій Петрович є прикладом людини, яка присвятила себе справі свого життя. Пройшовши шлях від інженера до керівника високого рівня, зараз він призначений на вищу посаду в одній із найбільших національних компаній».

За словами Вілкула, серед головних завдань нового керівника «Укрзалізниці» - продовження роботи з підвищення стандартів безпеки та комфорту для пасажирів, досягнення нової якості послуг, впровадження сучасних технологій і передового світового досвіду.

Але в першу чергу новопризначений генеральний директор Державної адміністрації залізничного транспорту «Укрзалізниця» має захищати інтереси співробітників компанії: «Перш за все, Сергій Болоболін повинен думати про інтереси майже чотирьохсоттисячний трудовий колектив, про добробут і майбутнє працівників та їхніх сімей, пам'ятати про необхідність соціального захисту ветеранів галузі», - сказав Вілкул.

Як раніше повідомляв ForUm, 24 грудня Президент України Віктор Янукович призначив Володимира Козака міністром інфраструктури України.


 

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

323