Посольство України в Єгипті рекомендує громадянам України, які перебувають у Єгипті, не вступати в суперечки з місцевими жителями на теми, що стосуються політичної ситуації в Єгипті, релігійних та гендерних питань, уникати місць скупчення людей, не брати участь в акціях протесту і демонстраціях, йдеться в повідомленні прес-служби посольства.

«Усім громадянам України, які перебувають на території Єгипту, рекомендується утримуватися від відвідування місць надмірного скупчення людей, не брати участь в акціях протесту, демонстраціях або інших заходах, спрямованих на дестабілізацію ситуації в країні. Не рекомендується вступати в суперечки з місцевим населенням з питань, які стосуються політичної ситуації в Єгипті, релігійних уподобань або гендерної нерівності», - сказано в ньому.

Крім того, посольство рекомендує українцям, які проживають у містах Порт-Саїд, Суец і Ісмаїлія, не виходити на вулицю після 21.00 у зв'язку з оголошенням 27 січня президентом Єгипту Мухаммедом Мурсі в цих містах надзвичайного стану.

Дипустанова також закликає українських туристів, які відпочивають в містах Хургада, Шарм-ель-Шейх, Марса-Алам, Ель-Гуна, Дахаб і Нувейба, проводити відпочинок у межах готелів і утриматися від неорганізованих поїздок у міста та за їх межі, передають «Українські новини ».

Посольство звертає увагу громадян на необхідність відстеження термінів дії візи, щоб уникнути загрози бути затриманим за порушення візово-імміграційного режиму Єгипту.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

201