За минулі три дні підрозділи Держслужби з надзвичайних ситуацій і співробітники «Укравтодору» звільнили зі снігових заметів 1100 автомобілів. Про це, як передає кореспондент ForUm’y, в ході прес-конференції заявив заступник директора департаменту управління рятувальними силами Держслужби з надзвичайних ситуацій Микола Чечоткін.

«Як ви знаєте, минулого тижня через несприятливі погодні умови було ускладнено рух транспорту в Одеській, Миколаївській і Запорізькій областях. За період з 25 по 27 січня ми звільнили зі снігових заметів 1100 автомобілів і надали допомогу 2800 громадянам», - зазначив він.

За словами Чечоткіна, на сьогоднішній день рух на всіх дорогах України забезпечено.

Крім того, він повідомив, що в Україні зараз працюють 3,5 тис. пунктів обігріву. «З початку їх функціонування вони надали допомогу більше 61 тис. чоловік. Також продовжують роботу соціальні патрулі, на сьогодні їх 1248, і вони надали допомогу 2100 нужденним», - підкреслив він.

Також Чечоткін розповів, що минулого тижня було знеструмлено 643 населених пункти у 14 областях. «На сьогоднішній день електропостачання відновлено у 13 областях України», - підсумував він.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

189