Прем'єр-міністр Грузії Бідзіна Іванішвілі прокоментував свою зустріч з прем'єр-міністром Росії Дмитром Медведєвим, пише Грузія online.

За його словами, він відчуває, що російська сторона готова до налагодження відносин з Грузією. «У мене немає сигналів і внутрішньої інформації», - зазначив він.

«З моєї точки зору, впорядкування наших відносин входить і в інтереси Росії, і ситуація, яка сьогодні існує у відносинах двох країн, ні для кого не є корисною. Я відчуваю, що готовність до налагодження відносин повинна бути і у російської сторони» , - підкреслив він.

При цьому Іванішвілі також наголосив, що у нього «немає ніяких додаткових зв'язків з Росією, про які вигадують і оприлюднюють у команді Михайла Саакашвілі».

Раніше лідер коаліції «Грузинська мрія» Бідзіна Іванішвілі заявив, що постарається повернути грузинську продукцію на російський ринок найближчим часом. «Я не був у Росії десять років. Але у мене є велика надія, що ми дуже швидко зможемо відновити торговельні та культурні зв'язки», - заявив він.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

209