Голова Верховної Ради України Володимир Рибак заявляє, що готовий у парламенті поставити на голосування питання про роботу системи «Рада-3». Про це він сказав учора на прес-конференції у Донецьку.

«Про систему «Рада-3». Я доручив комітету з регламенту, щоб він розглянув усі питання», - сказав спікер, зазначивши, що ця система була створена ще 8 років тому, але чомусь не запущена в роботу.

Рибак повідомив, що «поставив завдання фахівцям», щоб вони до 5 лютого (початку роботи Верховної Ради - Ред.) «перевірили нормативні документи».

«Зараз фахівці вивчають. І я думаю, що я надам можливість комітетові 4 лютого на Погоджувальній раді Верховної Ради, щоб він поінформував щодо цієї системи. Я готовий поставити на голосування, щоб Верховна Рада ухвалила рішення, щоб ця система працювала», - заявив спікер парламенту. При цьому він додав: «Тому що мене бентежить, що до мене приходять люди і кажуть: «Треба негайно запускати». А я, дивлячись в очі, питаю: «А чому ви особисто, сидячи на моєму місці, не включали цю систему?», передає «УНІАН».

Нагадаємо, 6 грудня Верховна Рада внесла зміни до регламенту, які зобов'язують народних депутатів особисто реєструватися для участі у засіданнях парламенту, брати участь у голосуванні і робити це особисто.

11 грудня Президент України Віктор Янукович підписав закон про зміни до Регламенту Верховної Ради.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

680
Туфли осень-зима Everest