Народний депутат, член парламентської фракції Партії регіонів, голова постійної делегації Верховної Ради у Парламентській асамблеї Ради Європи Іван Попеску переконаний, що ВР VІІ скликання закінчить виконання всіх формальних зобов'язань, які взяла Україна при вступі до Ради Європи. Про це він повідомив, підбиваючи підсумки січневої сесії ПАРЄ 2013 року, повідомляє прес-служба ПР.

«За останній рік були виконані два із найосновніших зобов'язань, які ще залишалися в України перед Радою Європи. Ми прийняли новий Кримінально-процесуальний кодекс і новий закон про адвокатуру та адвокатську діяльність, які були розроблені за підтримки експертів РЄ. І ці закони відповідають європейським стандартам», - зазначив Попеску.

На основі цих законів, підкреслив він, Україні необхідно розробити і прийняти ще закон про прокуратуру. «Він буде розроблений також з залученням експертів Ради Європи, і після отримання відповідних експертиз ми сподіваємося, що він теж буде прийнятий», - додав політик.

Попеску висловив переконаність, що VІІ скликання Верховної Ради закінчить виконання всіх формальних зобов'язань, які взяла Україна ще у 1995 році при вступі до Ради Європи.

«Крім того, ми заявили про те, що залишаємося відкритими до діалогу та співпраці з Радою Європи та готові приймати і надалі ту допомогу, яку нам надають її експерти у розробці тих чи інших законопроектів, щоб привести наше законодавство до європейських стандартів», - повідомив парламентарій.

«Виконання наших зобов'язань перед Радою Європи також сприяє просуванню України на шляху євроінтеграції та підписання Угоди про асоціацію. Наприклад, пан Фюле, Верховний комісар ЄС, дав сигнал, що у цьому році можливе підписання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС», - підсумував депутат.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

261