Вчора, 24 січня, у Севастополі 63-річний чоловік приніс додому протитанкову міну часів Великої Вітчизняної війни, яка досі перебувала на бойовому взводі, повідомляє прес-служба ЖержНС.

Чоловік виявив небезпечну знахідку у лісопосадці Нахімовського району і вирішив принести її до себе в квартиру. У ДержНС зазначили, що севастополець проживає у п'ятиповерховому будинку, і в разі вибуху боєприпасу міг потерпіти не тільки він, але і його сусіди.

За словами чоловіка, він вирішив транспортувати снаряд, для того щоб віддати його правоохоронним органам. Про це він повідомив у чергову частину УМВС, а міліція відразу ж поінформувала рятувальників.

 
 
Правоохоронці оточили територію та евакуювали жителів із будинку, у якому була міна. Після чого піротехнічна група служби порятунку винесла боєприпас із дому, занурила його у спеціальний автомобіль і вивезли на полігон для ліквідації.
 
 
За інформацією піротехніків, такі міни випускалися для виведення з ладу гусеничної і колісної техніки противника. Поразка машинам противника завдавалася за рахунок руйнування їхньої ходової частини при вибуху заряду міни. Розліт осколків міни складає близько 100 метрів.
ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

232