1025-та річниця Хрещення Русі повинна бути відзначена у кожному населеному пункті України. Про це заявив Президент України Віктор Янукович під час наради з членами Організаційного комітету з підготовки та відзначення 1025-річчя хрещення Київської Русі, повідомили ForUm'у у прес-службі Глави держави.

«Ця знаменна подія буде відсвяткована у кожному селі, місті, регіоні», - сказав Янукович.

За словами Президента, після прийняття християнства у Київській Русі Київ став одним із найбільших духовних центрів світу. «Саме з християнством пов'язана цивілізаційна роль Києва у Європі. Адже Давня Русь не тільки ввійшла у сім'ю християнських народів на правах рівноправного члена, але і почала відігравати вагому роль на міжнародній арені молодої Європи. Україна послідовно продовжує цю місію», - підкреслив Янукович.

«Хрещення Русі і християнство були і залишаються символом соборності. Саме тому ми сприймаємо християнську віру, перш за все, як консолідуючу, інтегруючу силу», - зазначив Глава держави.

Як раніше повідомляв ForUm, Президент України Віктор Янукович підписав Указ «Питання організації та проведення заходів з відзначення в Україні 1025-річчя хрещення Київської Русі», яке відзначатиметься у липні 2013 року.

Кабінет Міністрів України затвердив новий склад організаційного комітету з підготовки та відзначення 1025-річчя хрещення Київської Русі.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

279